Marka Bilinirliğinizi Artırın

Türkiye'nin her yerinden üniversitelilerle etkileşime geçmenin efektif yollarını keşfedin. İhtiyacınız olan yetkinlikleri belirleyin ve hedef kitlenize uygun eğitim yolculuğunu beraber tasarlayalım. Öğrencilerin hayatlarına dokunun ve marka bilinirliğini artırın.

Etkileşimin Sürdürülebilir Hali

40 dakikalık kısıtlı fırsatlar yaratmak yerine, hedef kitlenizin her an ulaşabileceği eğitimler hazırlayalım.

 

Etkili İletişim

Marka hikayenizi, şirket kültürünüzü ve değerlerinizi, stajyerlerin tecrübelerini öğrencilerle buluşturuyoruz.

 

Hayal Ortaklarımız

Lost&Found ile Organik Etkileşiminizi Artırın!

Eğitimlerle genç yeteneklere değer katın, ihtiyacınız olan yetkinliği siz öğretin. Dijital etkileşiminizi 4 katına çıkartın.

Şeffaf raporlama mekanizmamız ile marka performansınızı gözlemleyin.

Gençlerin yeni sosyal medya platformu Amfi ve podcast kanalımız Düşler ve Düşüşler ile organik etkileşiminizi 2 katına çıkartın.

Üniversiteliler Hakkımızda Ne Düşünüyor?

Lost&Found'un Satış 101 Eğitimi hem içerik hem eğitici-öğretici videolarıyla zengin bilgiler aktardı, karanlık yanlarıma fener tuttu.
Bu güzel eğitimde parmağı olan Mustafa Kodaz hocaya ve eğitimin marka adresi olan Lost&Found camiasına sonsuz teşekkürlerle...
Berkan tokalı
Yeni keşfetmiş olduğum ve görür görmez içimden evet ihtiyacım olan platform bu diye geçirdiğim Lost&Found ailesinin online eğitimlerinde biri olan ve Uygar Yabar tarafından verilen LinkedIn Eğitimini tek bir solukta bitirdim. Özellikle yolun başında olan biz öğrenciler için çok verimli olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum!
Melike Gülveren
Öncelikle hem tasarımıyla hem eğitimleriyle öğrenciler için harika bir platform yarattıkları için Lost&Found ekibine teşekkürler. Bugün Çağrı Çalışır ve Volkan Yazar’ın verdikleri Tedarik Zinciri eğitimini bitirdim. Benim için çok faydalı ve bilgilendirici bir eğitim oldu. Bu değerli bilgiler için kendilerine de teşekkür ediyorum.
Şevkiye Özen

Bizimle iletişime geç:

info@lostandfoundcareer.com
ad
soyad
E-mail adresİ
MESAJIN
Thank you!
Created with