Pazarlama 102

Şişecam, Colgate, Türk Telekom ve Hero Baby eğitmenliğinde pazarlamanın renkli dünyasını keşfetmeye hazır mısın?
  • 4 Şirket

  • 24 Video

  • 120 Dakikalık İçerik

  • Ücretsiz ve Sertifikalı

Write your awesome label here.

HAYAL ORTAKLARIMIZ

Eğitmenlerimiz

Şirin Işık

4 yıldır Hero Türkiye bünyesinde çalışan Işık, Pazarlama Direktörü görevini sürdürmektedir. Kariyerine Almanya Bosch şirketinde başlamıştır. Ardından Türkiye'ye dönme kararı alan Işık, kariyeri boyunca Nivea, Mondalez, Haribo'da çalıştı. 

Müge Uraz

8 senedir Colgate-Palmolive bünyesinde çalışan Uraz, son 1 senedir Perakende Pazarlama Grup Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Bu pozisyondan önce kanal yöneticiliği ve tüketici araştırmaları pozisyonlarında görev almıştır.

Armağan Önal

Türk Telekom International şirketinde Pazarlama Direktörü olarak çalışmaktadır. 2001 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Önal'ın Bahçeşehir Üniversitesi'nden Pazarlama doktorası bulunmaktadır.

Güneş Bilge

Güneş Bilge, Şişecam'ın Paşabahçe markasında Marka İletişim Müdürü olarak çalışmaktadır. 1998 yılında Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Bilge, mezun olduktan sonra Baltimore Üniversitesi'nde MBA programını tamamlamıştır.

Pelin Tuzcu

Pelin Tuzcu, Şişecam'ın Paşabahçe markasında Global Trade Marketing Manager olarak çalışmaktadır. 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan Tuzcu, kariyeri boyunca farklı FMCG şirketlerinde çalışmıştır.

Seni Neler Bekliyor?

Created with