Kariyer Gelişimi

Linkedin Eğitimi

Bu eğitim ile kişisel markanı nasıl yaratabileceğini, şirketlerin ilgisini nasıl çekebileceğini öğrenebilir ve kariyerine hız verebilirsin.
SENİ NELER BEKLİYOR?

Linkedin Eğitimi

Bu kursta Linkedin'i nasıl etkili kullanabileceğini öğreneceksin.
İçerik:
  • 3 Video
  • Ek Kaynaklar
  • Başarı Sertifikası
  • Hayatına dokunmak isteyen şirket: Heybe Creative

Uygar Yabar

Head of Marketing, Heybe Creative
eĞİTMEN hAKKINDA
2018 yılına kadar birbirinden farklı sektörlerde ve kurumlarda görev alan Yabar, 2018 yılında ise tamamen kendi işini yapmaya karar verdi.
"Teknolojiyi, pazarlamaya, yeni olan ve değer sunan her şeyi ilgi ile takip ediyorum." diyen Yabar, reklam ajansı Heybe Creative ile markalar için projeler üretiyor.

Course contents

Sizden Gelenler 

Uygar Yabar tarafından verilen LinkedIn Eğitimini tek bir solukta bitirdim. LinkedIn kullanımının günümüz dünyası için nasıl efektif hale getirilebileceğini çok güzel bir şekilde özetleyen ve de kafamdaki bir çok soruya cevap olan bir eğitim olduğunu söyleyebilirim. Özellikle yolun başında olan biz öğrenciler için çok verimli olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum!
Melike Gülveren
Geçtiğimiz günlerde 
Lost&Found'un LinkedIn Eğitimine katıldım. Linkedin ile ilgili küçük gibi görünen ama çok etkili püf noktaları öğrenme fırsatım oldu ve sertifika aldım. Lost&Found'a sağladıkları bu güzel ve önemli eğitim için teşekkür ederim.
Aybike Akal
Lost&Found tarafından düzenlenen Linkedin eğitiminde kendimizi daha iyi nasıl ifade edebileceğimizi ve profilimizi zenginleştirebilmemiz adına çok değerli bilgiler öğrendim, teşekkürler! 
Kevser Soytürk
Created with