Yeni Bir Yolculuk

Hayrunnisa bizler için hazırladı.
Kendini geliştirmek, insanlarla ağ kurmak, yeni deneyimler edinmek ve benzeri hedefler. Bunlar artık birçok insanın hedefleri. Bunları yapmak için birsürü yol var. Kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz, bunun için bir kursa yazılabilir; insanlarla bağlantı kurmak için okulunuzdaki ya da çevrenizde bulunan kulüp veya derneklere katılabilir; yeni deneyimler edinmek için de staj bulmaya çalışabilirsiniz. Ama bunları ayrı ayrı yapmak hem sizin aslında ilgi duymadığınız kurslara para israfında bulunmanıza ya da hep bulunduğunuz çevrede kalmanıza neden olur. Bu yüzyılda her şeyin dijitalleşmesi ile bu saydığım şeyleri de dijital ortamda tek bir yerden de halledebilirsiniz. Gelin biraz Lost&Found’dan konuşalım.
Kuruluş olarak vizyonumuz her gün daha iyisi için çabalamak, bizler gibi kaybolmuş hisseden Türkiye’nin her yerinden öğrencilere, mezunlara ve aslında herkese eğitimlerimizi ulaşılır kılmak, onları bir araya getirmek ve aradıkları sorulara cevap bulmak için çalışıyoruz. 6 Sigma, Tedarik Zinciri 101, Satış 101 gibi konuların uzmanları tarafından verilen sertifikalı eğitimler; farklı dallardan kişilerin bizlere tecrübelerini aktardığı Mikrofon Sende, farklı okullardan ve farklı bölümlerden insanlarla iletişim kurabileceğiniz Amfimiz ve diğer her geçen gün artmaya devam edecek olan içeriklerimizle bu kariyer yolunda yalnız kalmadan yürümeniz için buradayız.

Eğitimler: Hepimiz tecrübelerimizden biliyoruz ki saatler süren olan çoğu kursu bitiremiyoruz, hatta bunu bildiğimizden hiç kaydolmadığımızda oluyor. Bizde bu sıkıntına çözüm bulduk. Eğitimlerimizi aynı gün içerisinde bile bitirebilirsin. Sana kısa ve öz olarak bilmen gereken her şeyi sıkılmadan öğrenme olasılığı sağlıyoruz.

Mikrofon Sende: Biz de biliyoruz ki sorularına cevap olması için tecrübesi olan insanları bulmak ve tavsiyeleri dinlemeye imkan bulmak gerçekten zor. Artık biz yanında olduğumuza göre bunu dert etmene gerek yok. Her hafta seninle maceralarını paylaşacak arkadaşların burada.

Amfi: Çevrenin sadece kendi üniversitenle ve arkadaşlarınla kısıtlı olduğunu mu düşünüyorsun? Merak etme biz bunun içinde buradayız. Artık mezun, öğrenci fark etmeksizin bizim global amfimizde insanlarla tanışabilir, networkünü genişletebilirsin.
Created with